TE Connectivity RN73 10 Ω, 0805 Thin Film Surface Mount Resistor ±0.1 % Surface 0.1 W - RN73C2A10RB
Nr. stoc RS: 614-4516Producator: TE ConnectivityCod de producator: RN73C2A10RB
brand-logo
Specificatii
Rezistenta
10Ω
Product Type
Surface Mount Resistor
Resistor Type
Precision
Tehnologie
Thin Film
Package/Case
0805
Toleranta
±0.1 %
Packaging
Tape & Reel
Putere
0.1W
Tensiune
100V
Coeficient temperatura
-10 ppm/°C, +10 ppm/°C
Montare
Surface
Automotive Standard
No
Temperatura minima de lucru
-55°C
Series
RN73
Temperatura maxima de lucru
125°C
Inaltime
0.55mm
Terminal
Solder
Lungime
2mm
Standards/Approvals
No
Latime
1.25mm
Detalii produs
RN0805 SMT 5.1Ω to 9.76kΩ
Click aici pentru a afla mai multe
S-ar putea să te intereseze
Informatii despre stoc temporar indisponibile
Selectati tipul de ambalaj
Selectati tipul de ambalaj
CantitatePret unitarPer Pachet
S-ar putea să te intereseze
Specificatii
Rezistenta
10Ω
Product Type
Surface Mount Resistor
Resistor Type
Precision
Tehnologie
Thin Film
Package/Case
0805
Toleranta
±0.1 %
Packaging
Tape & Reel
Putere
0.1W
Tensiune
100V
Coeficient temperatura
-10 ppm/°C, +10 ppm/°C
Montare
Surface
Automotive Standard
Temperatura minima de lucru
-55°C
Series
RN73
Temperatura maxima de lucru
125°C
Inaltime
0.55mm
Terminal
Solder
Lungime
2mm
Standards/Approvals
Latime
1.25mm
Detalii produs
RN0805 SMT 5.1Ω to 9.76kΩ