TE Connectivity 12 Ω Power Film Through Hole Fixed Resistor 100 W 1 % MPT100C12RF
Nr. stoc RS: 195-5134Producator: TE ConnectivityCod de producator: MPT100C12RF
brand-logo
Specificatii
Rezistenta
12Ω
Product Type
Through Hole Fixed Resistor
Putere
100W
Resistor Type
Power
Packaging
Tube
Tolerance ±
1%
Axial/Radial
Radial
Tensiune
700V
Tehnologie
Power Film
Series
MPT
Automotive Standard
No
Package/Case
TO-247
Lead Pitch Radial
10.42mm
Numar pini
2
Temperatura minima de lucru
-65°C
Temperatura maxima de lucru
175°C
Standards/Approvals
No
Latime
20.7mm
Inaltime
4.95mm
Lungime
15.75mm
Coeficient temperatura
±50 ppm/°C
Tara de origine
Taiwan, Province Of China
Selectati tipul de ambalaj
Informatii despre stoc temporar indisponibile
Selectati tipul de ambalaj
Specificatii
Rezistenta
12Ω
Product Type
Through Hole Fixed Resistor
Putere
100W
Resistor Type
Power
Packaging
Tube
Tolerance ±
1%
Axial/Radial
Radial
Tensiune
700V
Tehnologie
Power Film
Series
MPT
Automotive Standard
Package/Case
TO-247
Lead Pitch Radial
10.42mm
Numar pini
2
Temperatura minima de lucru
-65°C
Temperatura maxima de lucru
175°C
Standards/Approvals
Latime
20.7mm
Inaltime
4.95mm
Lungime
15.75mm
Coeficient temperatura
±50 ppm/°C