TE Connectivity HSC20020RJ, 20 Ω 200 W Wirewound Chassis Mount Resistor ±5 %
Nr. stoc RS: 807-7184Producator: TE ConnectivityCod de producator: HSC20020RJ
brand-logo
Specificatii
Rezistenta
20Ω
Product Type
Chassis Mount Resistor
Putere
200W
Series
HSC200
Packaging
Tray
Package/Case
Aluminium
Toleranta
±5 %
Coeficient temperatura
+50 ppm/°C
Automotive Standard
No
Tehnologie
Wirewound
Terminal
Solder Lug
Lungime totala
143mm
Numar pini
2
Overall Height
42mm
Latime totala
73mm
Standards/Approvals
RoHS
Detalii produs
200W Aluminium housed wirewound resistor, HSA Series
Selectati tipul de ambalaj
Informatii despre stoc temporar indisponibile
Selectati tipul de ambalaj
CantitatePret unitar
Specificatii
Rezistenta
20Ω
Product Type
Chassis Mount Resistor
Putere
200W
Series
HSC200
Packaging
Tray
Package/Case
Aluminium
Toleranta
±5 %
Coeficient temperatura
+50 ppm/°C
Automotive Standard
No
Tehnologie
Wirewound
Terminal
Solder Lug
Lungime totala
143mm
Numar pini
2
Overall Height
42mm
Latime totala
73mm
Standards/Approvals
RoHS
Detalii produs