TE Connectivity HSA50100RJ 5 %
brand-logo
Specificatii
Packaging
Tray
Toleranta
5 %
Coeficient temperatura
�50 ppm/�C
Detalii produs
50W Aluminium housed wirewound resistor, HSA Series
Click aici pentru a afla mai multe
S-ar putea să te intereseze
Arcol HS50 100R J
RS PRO, 100 Ω 50 W Wirewound Chassis Mount Resistor ±5 %
Informatii despre stoc temporar indisponibile
TE Connectivity HSA50100RJ 5 %
Selectati tipul de ambalaj
TE Connectivity HSA50100RJ 5 %
Selectati tipul de ambalaj
CantitatePret unitar
S-ar putea să te intereseze
Arcol HS50 100R J
Specificatii
Packaging
Tray
Toleranta
5 %
Coeficient temperatura
�50 ppm/�C
Detalii produs