TE Connectivity 20 kΩ Wirewound Wirewound Through Hole Fixed Resistor 7 W 5 % ER5820KJT
Nr. stoc RS: 199-6637Producator: TE ConnectivityCod de producator: ER5820KJT
brand-logo
Specificatii
Rezistenta
20kΩ
Product Type
Wirewound Through Hole Fixed Resistor
Putere
7W
Resistor Type
Power
Packaging
Ammo Pack
Tolerance ±
5%
Axial/Radial
Axial
Tensiune
200V
Tehnologie
Wirewound
Series
ER58
Automotive Standard
No
Numar pini
2
Temperatura minima de lucru
-55°C
Temperatura maxima de lucru
200°C
Lungime
22.2mm
Diametru
8mm
Standards/Approvals
No
Latime
8mm
Coeficient temperatura
+60 ppm/°C
Tara de origine
India
Detalii produs
ER58 Series, Axial
Silicone Coated Axial
Click aici pentru a afla mai multe
S-ar putea să te intereseze
Welwyn 20kΩ Wire Wound Wirewound Resistor 7W ±5% W22-20KJI
P.O.A.Buc. (Intr-un pachet de 5) (fara TVA)
Vishay 20 kΩ Wirewound Resistor 7 W RWM06222002JA15E1
Informatii despre stoc temporar indisponibile
Selectati tipul de ambalaj
Selectati tipul de ambalaj
CantitatePret unitarPer Pachet
S-ar putea să te intereseze
Specificatii
Rezistenta
20kΩ
Product Type
Putere
7W
Resistor Type
Power
Packaging
Ammo Pack
Tolerance ±
5%
Axial/Radial
Axial
Tensiune
200V
Tehnologie
Wirewound
Series
ER58
Automotive Standard
Numar pini
2
Temperatura minima de lucru
-55°C
Temperatura maxima de lucru
200°C
Lungime
22.2mm
Diametru
8mm
Standards/Approvals
Latime
8mm
Coeficient temperatura
+60 ppm/°C