TE Connectivity 10Ω Wire Wound Resistor 7W ±5% EP7WS10RJ
Nr. stoc RS: 762-9490Producator: TE ConnectivityCod de producator: EP7WS10RJ
brand-logo
Specificatii
Rezistenta
10Ω
Putere
7W
Toleranta
±5%
Tehnologie
Wire Wound
Series
EP(Small)
Coeficient temperatura
±400ppm/°C
Temperatura maxima de lucru
+155°C
Temperatura minima de lucru
-55°C
Tara de origine
Thailand
Detalii produs
EP(Small) Series Anti Surge Resistor, Axial
Ceramic Wirewound, Axial - 1W to 17W
P.O.A.
Buc. (Intr-un pachet de 5) (fara TVA)
Selectati tipul de ambalaj
P.O.A.
Informatii despre stoc temporar indisponibile
Selectati tipul de ambalaj
Specificatii
Rezistenta
10Ω
Putere
7W
Toleranta
±5%
Tehnologie
Wire Wound
Series
EP(Small)
Coeficient temperatura
±400ppm/°C
Temperatura maxima de lucru
+155°C
Temperatura minima de lucru
-55°C
Tara de origine
Thailand
Detalii produs