TE Connectivity 20 Ω Wirewound Wirewound Resistor 4 W 0.05 % EP4WSS20RJ
Nr. stoc RS: 272-2527Producator: TE ConnectivityCod de producator: EP4WSS20RJ
brand-logo
Specificatii
Rezistenta
20Ω
Product Type
Wirewound Resistor
Putere
4W
Resistor Type
Power
Tolerance ±
0.05%
Packaging
Ammo Pack
Axial/Radial
Axial
Tensiune
500V
Tehnologie
Wirewound
Series
EP
Automotive Standard
No
Package/Case
1000
Numar pini
2
Temperatura minima de lucru
-55°C
Temperatura maxima de lucru
155°C
Lungime
15.5mm
Diametru
5.5mm
Standards/Approvals
RoHS
Lead Diameter
0.7mm
Tara de origine
Thailand
Selectati tipul de ambalaj
Informatii despre stoc temporar indisponibile
Selectati tipul de ambalaj
CantitatePret unitarPer Banda
Specificatii
Rezistenta
20Ω
Product Type
Wirewound Resistor
Putere
4W
Resistor Type
Power
Tolerance ±
0.05%
Packaging
Ammo Pack
Axial/Radial
Axial
Tensiune
500V
Tehnologie
Wirewound
Series
EP
Automotive Standard
No
Package/Case
1000
Numar pini
2
Temperatura minima de lucru
-55°C
Temperatura maxima de lucru
155°C
Lungime
15.5mm
Diametru
5.5mm
Standards/Approvals
RoHS
Lead Diameter
0.7mm