TE Connectivity 4.7 Ω Wirewound Wirewound Resistor 10 W 0.05 % EP10WSS4R7JBB
Nr. stoc RS: 272-2441Producator: TE ConnectivityCod de producator: EP10WSS4R7JBB
brand-logo
Specificatii
Rezistenta
4.7Ω
Product Type
Wirewound Resistor
Putere
10W
Resistor Type
Power
Tolerance ±
0.05%
Packaging
Bag & Box
Axial/Radial
Axial
Tensiune
500V
Tehnologie
Wirewound
Series
EP
Automotive Standard
No
Package/Case
1000
Numar pini
2
Temperatura minima de lucru
-55°C
Temperatura maxima de lucru
155°C
Lungime
39.5mm
Diametru
8.5mm
Standards/Approvals
RoHS
Lead Diameter
0.75mm
Tara de origine
Thailand
Selectati tipul de ambalaj
Informatii despre stoc temporar indisponibile
Selectati tipul de ambalaj
CantitatePret unitar
Specificatii
Rezistenta
4.7Ω
Product Type
Wirewound Resistor
Putere
10W
Resistor Type
Power
Tolerance ±
0.05%
Packaging
Bag & Box
Axial/Radial
Axial
Tensiune
500V
Tehnologie
Wirewound
Series
EP
Automotive Standard
No
Package/Case
1000
Numar pini
2
Temperatura minima de lucru
-55°C
Temperatura maxima de lucru
155°C
Lungime
39.5mm
Diametru
8.5mm
Standards/Approvals
RoHS
Lead Diameter
0.75mm