TE Connectivity 1 Ω Carbon Composition Resistor 0.25 W 5 % CBT25J1R0
Nr. stoc RS: 806-6386Producator: TE ConnectivityCod de producator: CBT25J1R0
brand-logo
Specificatii
Rezistenta
Product Type
Resistor
Putere
0.25W
Resistor Type
Power
Packaging
Ammo Pack
Tolerance ±
5%
Axial/Radial
Axial
Tensiune
250V
Tehnologie
Carbon Composition
Series
CBT
Automotive Standard
No
Package/Case
2000
Numar pini
2
Temperatura minima de lucru
-55°C
Temperatura maxima de lucru
125°C
Latime
2.4mm
Lungime
6.3mm
Diametru
2.4mm
Standards/Approvals
No
Coeficient temperatura
+400 ppm/°C
Lead Diameter
0.6mm
Tara de origine
Japan
Detalii produs
Carborn Composition Resistors,CBT25 Series 0.25W
Axial - 0.25W/0.5W
Selectati tipul de ambalaj
Informatii despre stoc temporar indisponibile
Selectati tipul de ambalaj
Specificatii
Rezistenta
Product Type
Resistor
Putere
0.25W
Resistor Type
Power
Packaging
Ammo Pack
Tolerance ±
5%
Axial/Radial
Axial
Tensiune
250V
Tehnologie
Carbon Composition
Series
CBT
Automotive Standard
Package/Case
2000
Numar pini
2
Temperatura minima de lucru
-55°C
Temperatura maxima de lucru
125°C
Latime
2.4mm
Lungime
6.3mm
Diametru
2.4mm
Standards/Approvals
Coeficient temperatura
+400 ppm/°C
Lead Diameter
0.6mm
Tara de origine
Japan
Detalii produs
Axial - 0.25W/0.5W