TE Connectivity 10kΩ Carbon Composition Resistor 0.25W ±5% CBT25J10K
Nr. stoc RS: 164-5319Producator: TE ConnectivityCod de producator: CBT25J10K
brand-logo
Specificatii
Rezistenta
10kΩ
Putere
0.25W
Toleranta
±5%
Tehnologie
Carbon Composition
Series
CBT
Coeficient temperatura
-700 → +400ppm/°C
Temperatura maxima de lucru
+125°C
Temperatura minima de lucru
-55°C
Tara de origine
Japan
Detalii produs
Carborn Composition Resistors,CBT25 Series 0.25W
Axial - 0.25W/0.5W
P.O.A.
Buc. (Intr-o cutie de 2000) (fara TVA)
P.O.A.
Specificatii
Rezistenta
10kΩ
Putere
0.25W
Toleranta
±5%
Tehnologie
Carbon Composition
Series
CBT
Coeficient temperatura
-700 → +400ppm/°C
Temperatura maxima de lucru
+125°C
Temperatura minima de lucru
-55°C
Tara de origine
Japan
Detalii produs
Axial - 0.25W/0.5W