TE Connectivity 1.5 Ω Wirewound Resistor 14 W 5 % C141R5JL
Nr. stoc RS: 666-1563Producator: TE ConnectivityCod de producator: C141R5JL
brand-logo
Specificatii
Rezistenta
1.5Ω
Product Type
Resistor
Putere
14W
Resistor Type
Power
Tolerance ±
5%
Packaging
Tray
Axial/Radial
Axial
Tensiune
650V
Tehnologie
Wirewound
Series
C14
Automotive Standard
No
Numar pini
2
Lungime
53.5mm
Diametru
8.5mm
Standards/Approvals
No
Latime
8.5mm
Coeficient temperatura
+90 ppm/°C
Tara de origine
India
Detalii produs
C14 Series 14W, Axial
Click aici pentru a afla mai multe
S-ar putea să te intereseze
Welwyn 1.5Ω Wire Wound Wirewound Resistor 14W ±5% W24-1R5JI
P.O.A.Buc. (Intr-un pachet de 5) (fara TVA)
Informatii despre stoc temporar indisponibile
Selectati tipul de ambalaj
Selectati tipul de ambalaj
S-ar putea să te intereseze
Specificatii
Rezistenta
1.5Ω
Product Type
Resistor
Putere
14W
Resistor Type
Power
Tolerance ±
5%
Packaging
Tray
Axial/Radial
Axial
Tensiune
650V
Tehnologie
Wirewound
Series
C14
Automotive Standard
Numar pini
2
Lungime
53.5mm
Diametru
8.5mm
Standards/Approvals
Latime
8.5mm
Coeficient temperatura
+90 ppm/°C
Tara de origine
India
Detalii produs
C14 Series 14W, Axial