TDK-Lambda Embedded Switch Mode Power Supply (SMPS), ZWS75AF-24/J, 24V dc, 3.2A, 76.8W, 1 Output, 120 → 370 V
Nr. stoc RS: 285-119Producator: TDK-LambdaCod de producator: ZWS75AF-24/J
brand-logo
Specificatii
Tensiune iesire
24V dc
Curent iesire
3.2A
Putere
76.8W
Numar iesiri
1
Tensiune intrare
120 → 370 V dc, 85 → 265 V ac
Tip montare
Open Frame
Tip pachet
Open Frame
Lungime
222mm
Latime
32mm
Adancime
55mm
Efficiency
81%
Temperatura minima
-10°C
Greutate
290g
Maximum Temperature
+70°C
Tara de origine
Japan
Detalii produs
ZWS-AF Series, Single Output, 50 to 150 W
Switch Mode - TDK-Lambda
S-ar putea să te intereseze
TDK-Lambda, ZWS75BAF-24, 3.2A
Informatii despre stoc temporar indisponibile
P.O.A.
P.O.A.
S-ar putea să te intereseze
TDK-Lambda, ZWS75BAF-24, 3.2A
Specificatii
Tensiune iesire
24V dc
Curent iesire
3.2A
Putere
76.8W
Numar iesiri
1
Tensiune intrare
120 → 370 V dc, 85 → 265 V ac
Tip montare
Tip pachet
Lungime
222mm
Latime
32mm
Adancime
55mm
Efficiency
81%
Temperatura minima
-10°C
Greutate
290g
Maximum Temperature
+70°C
Tara de origine
Japan
Detalii produs