TDK-Lambda, ZWS50BAF-12/A, 4.3A
Nr. stoc RS: 126-3504Producator: TDK-LambdaCod de producator: ZWS50BAF-12/A
brand-logo
Specificatii
SMPS Output Current
4.3A
Latime
36mm
Tara de origine
Malaysia
Detalii produs
TDK-Lambda 50W to 1500W Switch Mode AC-DC Power Supply - ZWS-BAF Series
Standards
UL60950-1, CSA60950-1, EN60950-1, EN50178 (OV II)
Switch Mode - TDK-Lambda
Informatii despre stoc temporar indisponibile
Specificatii
SMPS Output Current
4.3A
Latime
36mm
Tara de origine
Malaysia
Detalii produs