TDK-Lambda, ZWS30B-12/A, 2.5A
Nr. stoc RS: 126-3501Producator: TDK-LambdaCod de producator: ZWS30B-12/A
brand-logo
Specificatii
SMPS Output Current
2.5A
Latime
26.5mm
Tara de origine
Malaysia
Detalii produs
TDK Lambda ZWS-B Series 10 W to 30 W Switch Mode Power Supplies
The TDK Lambda ZWS-B series is a range of very reliable Single Output Power supplies. These Switch Mode Power supplies are 30% smaller than the previous generation. The ZWS-B series of Single Output Power Supplies have a No Load input Power ˂0.5 W and are suitable for Green Products. Ideal in applications like LED, Industrial, Testing and Broadcasting.
Switch Mode - TDK-Lambda
Informatii despre stoc temporar indisponibile
TDK-Lambda, ZWS30B-12/A, 2.5A
TDK-Lambda, ZWS30B-12/A, 2.5A
Specificatii
SMPS Output Current
2.5A
Latime
26.5mm
Tara de origine
Malaysia
Detalii produs