TDK-Lambda, NV1-350TT-C
Nr. stoc RS: 479-6733Producator: TDK-LambdaCod de producator: NV1-350TT-C
brand-logo
Specificatii
Latime
76mm
Tara de origine
United Kingdom
Detalii produs
175W & 350W Universal Input, Single/Multi Output, NV Power Series