TDK-Lambda, HWS1500-15, 100A
Nr. stoc RS: 177-848Producator: TDK-LambdaCod de producator: HWS1500-15
brand-logo
Specificatii
Numar iesiri
1
SMPS Output Current
100A
Tara de origine
Malaysia
Detalii produs
15W to 1500W HWS Series
Approvals
UL recognised, CSA certified
Standards
UL508 UL 60950-1, CSA 60950-1, EN 60950-1, EN 50178
S-ar putea să te intereseze
MEAN WELL, RSP-1500-15, 100A
Informatii despre stoc temporar indisponibile
TDK-Lambda, HWS1500-15, 100A
TDK-Lambda, HWS1500-15, 100A
CantitatePret unitar
S-ar putea să te intereseze
MEAN WELL, RSP-1500-15, 100A
Specificatii
Numar iesiri
1
SMPS Output Current
100A
Tara de origine
Malaysia
Detalii produs
15W to 1500W HWS Series