TDK-Lambda Embedded Switch Mode Power Supply (SMPS), HWS150-24/ME, 24V dc, 6.5A, 156W, 1 Output, 120 → 370 V dc,
Nr. stoc RS: 200-263Producator: TDK-LambdaCod de producator: HWS150-24/ME
brand-logo
Specificatii
Tensiune iesire
24V dc
Curent iesire
6.5A
Putere
156W
Numar iesiri
1
Tensiune intrare
120 → 370 V dc, 85 → 265 V ac
Tip montare
Open Frame
Tip pachet
Open Frame
Lungime
6.3in
Latime
3.23in
Adancime
1.46in
Efficiency
88%
Temperatura minima
-10°C
Greutate
500g
Maximum Temperature
+70°C
S-ar putea să te intereseze
TDK-Lambda, HWS-150A-24/ME, 6.5A
Informatii despre stoc temporar indisponibile
P.O.A.
P.O.A.
S-ar putea să te intereseze
Specificatii
Tensiune iesire
24V dc
Curent iesire
6.5A
Putere
156W
Numar iesiri
1
Tensiune intrare
120 → 370 V dc, 85 → 265 V ac
Tip montare
Tip pachet
Lungime
6.3in
Latime
3.23in
Adancime
1.46in
Efficiency
88%
Temperatura minima
-10°C
Greutate
500g
Maximum Temperature
+70°C