TDK-Lambda Switching Power Supply, CUS600M-19/EF 19V dc, 8.4A, 600 W, Input 8.4V ac to 8.4V ac
Nr. stoc RS: 209-5796Producator: TDK-LambdaCod de producator: CUS600M-19/EF
brand-logo
Specificatii
Product Type
Switching Power Supply
Maximum Output Voltage
19V dc
Numar iesiri
1
Montare
Panel
Power
600W
Temperatura minima de lucru
-20°C
SMPS Output Current
8.4A
Temperatura maxima de lucru
70°C
Lungime
198mm
Adancime
198mm
Greutate
440g
Standards/Approvals
Latime
128mm
Efficiency
90%
Maximum Input Voltage
8.4V ac
Series
CUS600M
Curent iesire
8.4A
Hazardous Area Certification
No
Minimum Input Voltage
8.4V ac
Tara de origine
China
Informatii despre stoc temporar indisponibile
CantitatePret unitar
Specificatii
Product Type
Switching Power Supply
Maximum Output Voltage
19V dc
Numar iesiri
1
Montare
Panel
Power
600W
Temperatura minima de lucru
-20°C
SMPS Output Current
8.4A
Temperatura maxima de lucru
70°C
Lungime
198mm
Adancime
198mm
Greutate
440g
Standards/Approvals
Latime
128mm
Efficiency
90%
Maximum Input Voltage
8.4V ac
Series
CUS600M
Curent iesire
8.4A
Hazardous Area Certification
No
Minimum Input Voltage
8.4V ac