TDK-Lambda Switching Power Supply, CUS600M-12/EF 12V dc, 33.4A, 600 W, Input 85V ac to 265V ac
Nr. stoc RS: 209-5794Producator: TDK-LambdaCod de producator: CUS600M-12/EF
brand-logo
Specificatii
Product Type
Switching Power Supply
Maximum Output Voltage
12V dc
Numar iesiri
1
Montare
Panel
Power
600W
Temperatura minima de lucru
-20°C
SMPS Output Current
33.4A
Temperatura maxima de lucru
70°C
Lungime
198mm
Adancime
198mm
Greutate
440g
Standards/Approvals
Latime
128mm
Efficiency
90%
Maximum Input Voltage
265V ac
Series
CUS600M
Curent iesire
33.4A
Hazardous Area Certification
No
Minimum Input Voltage
85V ac
Tara de origine
China
Informatii despre stoc temporar indisponibile
CantitatePret unitar
Specificatii
Product Type
Switching Power Supply
Maximum Output Voltage
12V dc
Numar iesiri
1
Montare
Panel
Power
600W
Temperatura minima de lucru
-20°C
SMPS Output Current
33.4A
Temperatura maxima de lucru
70°C
Lungime
198mm
Adancime
198mm
Greutate
440g
Standards/Approvals
Latime
128mm
Efficiency
90%
Maximum Input Voltage
265V ac
Series
CUS600M
Curent iesire
33.4A
Hazardous Area Certification
No
Minimum Input Voltage
85V ac