TDK-Lambda Switching Power Supply, CUS400M-36/AX5 2 Output 36V dc, 6.94A, 400 W, Input 85V ac to 264V ac
Nr. stoc RS: 209-5787Producator: TDK-LambdaCod de producator: CUS400M-36/AX5
brand-logo
Specificatii
Product Type
Switching Power Supply
Maximum Output Voltage
36V dc
Numar iesiri
2
Montare
Panel
Power
400W
Temperatura minima de lucru
-20°C
SMPS Output Current
6.94A
Temperatura maxima de lucru
70°C
Lungime
198mm
Adancime
198mm
Greutate
440g
Latime
128mm
Standards/Approvals
Efficiency
90%
Maximum Input Voltage
264V ac
Series
CUS400M
Curent iesire
6.94A
Hazardous Area Certification
No
Minimum Input Voltage
85V ac
Tara de origine
United Kingdom
Informatii despre stoc temporar indisponibile
CantitatePret unitar
Specificatii
Product Type
Switching Power Supply
Maximum Output Voltage
36V dc
Numar iesiri
2
Montare
Panel
Power
400W
Temperatura minima de lucru
-20°C
SMPS Output Current
6.94A
Temperatura maxima de lucru
70°C
Lungime
198mm
Adancime
198mm
Greutate
440g
Latime
128mm
Standards/Approvals
Efficiency
90%
Maximum Input Voltage
264V ac
Series
CUS400M
Curent iesire
6.94A
Hazardous Area Certification
No
Minimum Input Voltage
85V ac