SICK UM30-214112 Threaded Barrel Proximity Sensor UM30, M30 x 1.5 5000 mm 200mA PNP 3V 30 V dc
Nr. stoc RS: 700-2876Producator: SICKCod de producator: UM30-214112
Product Type
Proximity Sensor
Body Style
Threaded Barrel
Interfata
M12
Lungime
102mm
Tip terminal
5-Pin M12
Latime
47.5mm
Tensiune de alimentare maxima
3V
Maximum Detection
5000mm
Temperatura minima de lucru
-25°C
Maximum DC Voltage
30V dc
Temperatura maxima de lucru
70°C
Curent de comutare
200mA
Timp de raspuns
180ms
Maximum Switching Frequency
4Hz
Adancime
47.5mm
Detalii produs
UM30-214 Series
Informatii despre stoc temporar indisponibile
Product Type
Proximity Sensor
Body Style
Threaded Barrel
Interfata
M12
Lungime
102mm
Tip terminal
5-Pin M12
Latime
47.5mm
Tensiune de alimentare maxima
3V
Maximum Detection
5000mm
Temperatura minima de lucru
-25°C
Maximum DC Voltage
30V dc
Temperatura maxima de lucru
70°C
Curent de comutare
200mA
Timp de raspuns
180ms
Maximum Switching Frequency
4Hz
Adancime
47.5mm