SICK UC30-21416B Rectangular Proximity Sensor, M12 x 1 IO-Link UC30 30V 3400 mm 240 V ac 30 V dc 100mA
Nr. stoc RS: 245-9060Producator: SICKCod de producator: UC30-21416B
Specificatii
Marca
Sick
Dimensiune filet
M12 x 1
Product Type
Proximity Sensor
Body Style
Rectangular
Lungime
62.2mm
Protectie IP
IP65, IP67
Tip terminal
Screw
Montare
Flush
Latime
62.2mm
Tensiune de alimentare maxima
30V
Housing Material
Polybutylene Terephthalate, Polyethylene Terephthalate
Maximum Detection
3400mm
Temperatura minima de lucru
-20°C
Maximum DC Voltage
30V dc
Materials Detected
Natural Object
Temperatura maxima de lucru
70°C
Standards/Approvals
UNSPSC 16.0901, ETIM 5.0 - 8.0, ECl@ss 5.0 - 11.0
Maximum AC Voltage
240V ac
Adancime
32.7mm
Maximum Switching Frequency
4Hz
Shielding
Shielded
Series
UC30
Curent de comutare
100mA
Tip iesire
IO-Link
Tara de origine
Germany
S-ar putea să te intereseze
Informatii despre stoc temporar indisponibile
S-ar putea să te intereseze
Specificatii
Marca
Sick
Dimensiune filet
M12 x 1
Product Type
Proximity Sensor
Body Style
Rectangular
Lungime
62.2mm
Protectie IP
IP65, IP67
Tip terminal
Screw
Montare
Flush
Latime
62.2mm
Tensiune de alimentare maxima
30V
Housing Material
Maximum Detection
3400mm
Temperatura minima de lucru
-20°C
Maximum DC Voltage
30V dc
Materials Detected
Natural Object
Temperatura maxima de lucru
70°C
Standards/Approvals
Maximum AC Voltage
240V ac
Adancime
32.7mm
Maximum Switching Frequency
4Hz
Shielding
Shielded
Series
UC30
Curent de comutare
100mA