SICK IMF12-04BPSNC0S Threaded Barrel Proximity Sensor, M12 x 1 PNP IMF12-04BPSNC0S 30V 4 mm 30 V dc 200mA
Nr. stoc RS: 209-2470Producator: SICKCod de producator: IMF12-04BPSNC0S
Specificatii
Marca
Sick
Dimensiune filet
M12 x 1
Product Type
Proximity Sensor
Body Style
Threaded Barrel
Lungime
65mm
Protectie IP
IP68, IP69K
Tip terminal
4-Pin
Montare
Flush
Latime
12mm
Tensiune de alimentare maxima
30V
Housing Material
Stainless Steel
Temperatura minima de lucru
-40°C
Maximum DC Voltage
30V dc
Materials Detected
Metal
Maximum Detection
4mm
Temperatura maxima de lucru
100°C
Standards/Approvals
EN 60529, ISO 20653:2013-03, EN 60947-5-2
Maximum Switching Frequency
2kHz
Shielding
Unshielded
Series
IMF12-04BPSNC0S
Curent de comutare
200mA
Tip iesire
PNP
Tara de origine
Hungary
Informatii despre stoc temporar indisponibile
Specificatii
Marca
Sick
Dimensiune filet
M12 x 1
Product Type
Proximity Sensor
Body Style
Threaded Barrel
Lungime
65mm
Protectie IP
IP68, IP69K
Tip terminal
4-Pin
Montare
Flush
Latime
12mm
Tensiune de alimentare maxima
30V
Housing Material
Stainless Steel
Temperatura minima de lucru
-40°C
Maximum DC Voltage
30V dc
Materials Detected
Metal
Maximum Detection
4mm
Temperatura maxima de lucru
100°C
Standards/Approvals
Maximum Switching Frequency
2kHz
Shielding
Unshielded
Series
IMF12-04BPSNC0S
Curent de comutare
200mA