SICK IME30-20BPSZC0S Threaded Barrel Proximity Sensor, M30 x 1.5 PNP IME 30V 20 mm 30 V dc 200mA
Nr. stoc RS: 184-6367Producator: SICKCod de producator: IME30-20BPSZC0S
Specificatii
Marca
Sick
Dimensiune filet
M30 x 1.5
Product Type
Proximity Sensor
Body Style
Threaded Barrel
Lungime
71mm
Protectie IP
IP67
Tip terminal
4-Pin M12 Male Connector
Montare
Flush
Latime
30mm
Tensiune de alimentare maxima
30V
Housing Material
Nickel Plated Brass
Maximum Detection
20mm
Temperatura minima de lucru
-25°C
Maximum DC Voltage
30V dc
Materials Detected
Metal
Temperatura maxima de lucru
75°C
Standards/Approvals
CE Certified, cULus Listed
Maximum Switching Frequency
200Hz
Shielding
Shielded
Series
IME
Curent de comutare
200mA
Tip iesire
PNP
Tara de origine
Hungary
Detalii produs
IME Series Inductive Sensors
Informatii despre stoc temporar indisponibile
Specificatii
Marca
Sick
Dimensiune filet
M30 x 1.5
Product Type
Proximity Sensor
Body Style
Threaded Barrel
Lungime
71mm
Protectie IP
IP67
Tip terminal
4-Pin M12 Male Connector
Montare
Flush
Latime
30mm
Tensiune de alimentare maxima
30V
Housing Material
Nickel Plated Brass
Maximum Detection
20mm
Temperatura minima de lucru
-25°C
Maximum DC Voltage
30V dc
Materials Detected
Metal
Temperatura maxima de lucru
75°C
Standards/Approvals
CE Certified, cULus Listed
Maximum Switching Frequency
200Hz
Shielding
Shielded
Series
IME
Curent de comutare
200mA