SICK IME12-02BPSZW2K Threaded Barrel Proximity Sensor, M12 x 1 PNP IME12-02BPSZW2K 30V 2 mm 30 V dc 200mA
Nr. stoc RS: 209-3438Producator: SICKCod de producator: IME12-02BPSZW2K
Specificatii
Marca
Sick
Dimensiune filet
M12 x 1
Product Type
Proximity Sensor
Body Style
Threaded Barrel
Lungime
44mm
Protectie IP
IP67
Tip terminal
Cable
Montare
Flush
Latime
12mm
Tensiune de alimentare maxima
30V
Housing Material
Metal
Maximum Detection
2mm
Temperatura minima de lucru
-25°C
Maximum DC Voltage
30V dc
Materials Detected
Plastic
Temperatura maxima de lucru
75°C
Standards/Approvals
EN 60529, EN 60947-5-2
Maximum Switching Frequency
2kHz
Shielding
Shielded
Series
IME12-02BPSZW2K
Curent de comutare
200mA
Tip iesire
PNP
Tara de origine
Hungary
Informatii despre stoc temporar indisponibile
Specificatii
Marca
Sick
Dimensiune filet
M12 x 1
Product Type
Proximity Sensor
Body Style
Threaded Barrel
Lungime
44mm
Protectie IP
IP67
Tip terminal
Cable
Montare
Flush
Latime
12mm
Tensiune de alimentare maxima
30V
Housing Material
Metal
Maximum Detection
2mm
Temperatura minima de lucru
-25°C
Maximum DC Voltage
30V dc
Materials Detected
Plastic
Temperatura maxima de lucru
75°C
Standards/Approvals
EN 60529, EN 60947-5-2
Maximum Switching Frequency
2kHz
Shielding
Shielded
Series
IME12-02BPSZW2K
Curent de comutare
200mA