SCHAEFFLER PUMP700-2L Hydraulic Hand Pump, 1.6 L Hand, Hydraulic, 700 bar
Nr. stoc RS: 311-491Producator: SCHAEFFLERCod de producator: PUMP700-2L
Specificatii
Presiune maxima de operare
700 bar
Product Type
Hydraulic Hand Pump
Usable Oil Capacity
1.6L
Tip pompa
Hand, Hydraulic
Displacement Per Stroke 1st Stage
12.9cm³
Displacement Per Stroke 2nd Stage
2.3cm³
Greutate
6kg
Latime
150 mm
Lungime
620mm
Inaltime
170mm
Standards/Approvals
No
Series
PUMP
Tara de origine
Taiwan, Province Of China
Informatii despre stoc temporar indisponibile
Specificatii
Presiune maxima de operare
700 bar
Product Type
Hydraulic Hand Pump
Usable Oil Capacity
1.6L
Tip pompa
Hand, Hydraulic
12.9cm³
2.3cm³
Greutate
6kg
Latime
150 mm
Lungime
620mm
Inaltime
170mm