TB005-762
Tara de origine
China
Informatii despre stoc temporar indisponibile
| Cantitate | Pret unitar | Per Punga |
|---|---|---|
Specificatii
Marca
Same SkyNumar contacte
3
Product Type
PCB Terminal Block
Pitch
7.62mm
Current
30A
Housing Material
Polyamide 66
Subtip conector
Male
Minimum Wire Size AWG
26AWG
Maximum Wire Size AWG
10AWG
Pozitionare
Horizontal
Wire Connection Method
Screw
Culoare
Blue
Tensiune
300V
Lungime
22.86mm
Adancime
21.7mm
Standards/Approvals
EN 60998-2-1:2004, EN 60998-1:2004, CE, RoHS, UL 1059
Latime
12.6mm