Rubycon 220 μF Capacitor 400 V dc, Snap-in - 400MXG220MEFCSN25X35 Radial Lead
Nr. stoc RS: 652-2067Producator: RubyconCod de producator: 400MXG220MEFCSN25X35
brand-logo
Specificatii
Marca
Rubycon
Capacitate
220μF
Product Type
Capacitor
Tip baterie
Radial Can
Montare
Snap-in
Inaltime
35mm
Lungime
35mm
Temperatura minima de lucru
-25°C
Terminal
Radial Lead
Temperatura maxima de lucru
105°C
Pitch de plumb
10mm
Durata de viata
3000 h
Standards/Approvals
RoHS
Toleranta
±20 %
Automotive Standard
No
Series
MXG
Dissipation Factor
20%
Detalii produs
MXG Series
Click aici pentru a afla mai multe
S-ar putea să te intereseze
Informatii despre stoc temporar indisponibile
Selectati tipul de ambalaj
Selectati tipul de ambalaj
CantitatePret unitar
S-ar putea să te intereseze
Specificatii
Marca
Rubycon
Capacitate
220μF
Product Type
Capacitor
Tip baterie
Radial Can
Montare
Snap-in
Inaltime
35mm
Lungime
35mm
Temperatura minima de lucru
-25°C
Terminal
Radial Lead
Temperatura maxima de lucru
105°C
Pitch de plumb
10mm
Durata de viata
3000 h
Standards/Approvals
RoHS
Toleranta
±20 %
Automotive Standard
No
Series
MXG
Dissipation Factor
20%