Rubycon 330 μF Capacitor 35 V dc, Radial, Through Hole - 35ZLK330M10X16 PC Pin
Nr. stoc RS: 725-8164Producator: RubyconCod de producator: 35ZLK330M10X16
brand-logo
Specificatii
Marca
Rubycon
Product Type
Capacitor
Capacitate
330μF
Tip baterie
Cylindrical Can
Montare
Radial, Through Hole
Inaltime
16mm
Polarity
Polar
Lungime
16mm
Temperatura minima de lucru
-40°C
Numar pini
2
Terminal
PC Pin
Temperatura maxima de lucru
105°C
Pitch de plumb
5mm
Durata de viata
5000 h
Standards/Approvals
RoHS
Leakage Current
0μA
Toleranta
±20 %
Automotive Standard
No
Series
ZLK
Dissipation Factor
12%
Detalii produs
ZLK Series
Selectati tipul de ambalaj
Informatii despre stoc temporar indisponibile
Selectati tipul de ambalaj
CantitatePret unitarPer Pachet
Specificatii
Marca
Rubycon
Product Type
Capacitor
Capacitate
330μF
Tip baterie
Cylindrical Can
Montare
Radial, Through Hole
Inaltime
16mm
Polarity
Polar
Lungime
16mm
Temperatura minima de lucru
-40°C
Numar pini
2
Terminal
PC Pin
Temperatura maxima de lucru
105°C
Pitch de plumb
5mm
Durata de viata
5000 h
Standards/Approvals
RoHS
Leakage Current
0μA
Toleranta
±20 %
Automotive Standard
No
Series
ZLK
Dissipation Factor
12%