Rubycon 470 μF Capacitor 25 V dc, Radial, Through Hole - 25ZLJ470M10X12.5 PC Pin
Nr. stoc RS: 172-6223Producator: RubyconCod de producator: 25ZLJ470M10X12.5
brand-logo
Specificatii
Marca
Rubycon
Capacitate
470μF
Product Type
Capacitor
Montare
Radial, Through Hole
Tip baterie
Cylindrical Can
Polarity
Polar
Inaltime
12.5mm
Lungime
12.5mm
Temperatura minima de lucru
-40°C
Numar pini
2
Terminal
PC Pin
Temperatura maxima de lucru
105°C
Standards/Approvals
RoHS
Pitch de plumb
5mm
Durata de viata
9000 h
Series
ZLJ
Leakage Current
3μA
Toleranta
±20 %
Automotive Standard
No
Dissipation Factor
14%
Tara de origine
Japan
Detalii produs
ZLJ Series
Click aici pentru a afla mai multe
S-ar putea să te intereseze
Informatii despre stoc temporar indisponibile
S-ar putea să te intereseze
Specificatii
Marca
Rubycon
Capacitate
470μF
Product Type
Capacitor
Montare
Radial, Through Hole
Tip baterie
Cylindrical Can
Polarity
Polar
Inaltime
12.5mm
Lungime
12.5mm
Temperatura minima de lucru
-40°C
Numar pini
2
Terminal
PC Pin
Temperatura maxima de lucru
105°C
Standards/Approvals
RoHS
Pitch de plumb
5mm
Durata de viata
9000 h
Series
ZLJ
Leakage Current
3μA
Toleranta
±20 %
Automotive Standard
No
Dissipation Factor
14%