Rubycon 1000 μF Capacitor 25 V dc, Through Hole - 25ZLJ1000M10X20 PC Pin
Nr. stoc RS: 725-8962Producator: RubyconCod de producator: 25ZLJ1000M10X20
brand-logo
Specificatii
Marca
Rubycon
Capacitate
1000μF
Product Type
Capacitor
Tip baterie
Cylindrical Can
Montare
Through Hole
Inaltime
20mm
Polarity
Polar
Lungime
20mm
Temperatura minima de lucru
-40°C
Numar pini
2
Terminal
PC Pin
Temperatura maxima de lucru
105°C
Pitch de plumb
5mm
Durata de viata
10000 h
Standards/Approvals
RoHS
Leakage Current
3μA
Toleranta
±20 %
Automotive Standard
No
Series
ZLJ
Dissipation Factor
14%
Detalii produs
ZLJ Series
Selectati tipul de ambalaj
Informatii despre stoc temporar indisponibile
Selectati tipul de ambalaj
CantitatePret unitarPer Pachet
Specificatii
Marca
Rubycon
Capacitate
1000μF
Product Type
Capacitor
Tip baterie
Cylindrical Can
Montare
Through Hole
Inaltime
20mm
Polarity
Polar
Lungime
20mm
Temperatura minima de lucru
-40°C
Numar pini
2
Terminal
PC Pin
Temperatura maxima de lucru
105°C
Pitch de plumb
5mm
Durata de viata
10000 h
Standards/Approvals
RoHS
Leakage Current
3μA
Toleranta
±20 %
Automotive Standard
No
Series
ZLJ
Dissipation Factor
14%