Rubycon 47 μF Capacitor 16 V, 16 V dc, Surface, Surface Mount - 16SGV47M6.3X6.1 Solder
Nr. stoc RS: 172-7457Producator: RubyconCod de producator: 16SGV47M6.3X6.1
brand-logo
Specificatii
Marca
Rubycon
Capacitate
47μF
Product Type
Capacitor
Tip baterie
Cylindrical Can
Montare
Surface, Surface Mount
Inaltime
6.1mm
Polarity
Polar
Lungime
6.1mm
Temperatura minima de lucru
-55°C
Numar pini
2
Terminal
Solder
Temperatura maxima de lucru
105°C
Pitch de plumb
1.8mm
Durata de viata
2000 h, 2000 h
Standards/Approvals
RoHS
Leakage Current
3μA
Toleranta
±20 %
Automotive Standard
No
Series
SVG
Dissipation Factor
0.16%
Tara de origine
Japan
Detalii produs
SVG series
Click aici pentru a afla mai multe
S-ar putea să te intereseze
Panasonic 47 μF Capacitor 16 V dc, Surface Mount Solder - EEEHB1C470P
Informatii despre stoc temporar indisponibile
P.O.A.
Buc. (Intr-o cutie de 1000) (fara TVA)
P.O.A.
S-ar putea să te intereseze
Specificatii
Marca
Rubycon
Capacitate
47μF
Product Type
Capacitor
Tip baterie
Cylindrical Can
Montare
Surface, Surface Mount
Inaltime
6.1mm
Polarity
Polar
Lungime
6.1mm
Temperatura minima de lucru
-55°C
Numar pini
2
Terminal
Solder
Temperatura maxima de lucru
105°C
Pitch de plumb
1.8mm
Durata de viata
2000 h, 2000 h
Standards/Approvals
RoHS
Leakage Current
3μA
Toleranta
±20 %
Automotive Standard
No
Series
SVG
Dissipation Factor
0.16%