ROHM 100 V 20 A Rectifier & Schottky Diode Schottky 3-Pin DPAK RBQ20BM100ATL
Nr. stoc RS: 235-2709PProducator: ROHMCod de producator: RBQ20BM100ATL
brand-logo
Specificatii
Marca
ROHM
Product Type
Rectifier & Schottky Diode
Montare
Surface
Tip pachet
TO-252
Maximum Continuous Forward Current If
20A
Peak Reverse Repetitive Voltage Vrrm
100V
Diode Configuration
2x Common Cathode Pair
Rectifier Type
Schottky
Numar pini
3
Maximum Forward Voltage Vf
0.77V
Temperatura maxima de lucru
150°C
Lungime
6.8mm
Inaltime
10.4mm
Standards/Approvals
No
Automotive Standard
No
Selectati tipul de ambalaj
Informatii despre stoc temporar indisponibile
Selectati tipul de ambalaj
CantitatePret unitarPer Rola
Specificatii
Marca
ROHM
Product Type
Rectifier & Schottky Diode
Montare
Surface
Tip pachet
TO-252
20A
100V
Diode Configuration
2x Common Cathode Pair
Rectifier Type
Schottky
Numar pini
3
Maximum Forward Voltage Vf
0.77V
Temperatura maxima de lucru
150°C
Lungime
6.8mm
Inaltime
10.4mm