ROHM 100 V 10 A Rectifier & Schottky Diode Schottky 3-Pin TO-277A RB088RSM10STL1
Nr. stoc RS: 261-9322Producator: ROHMCod de producator: RB088RSM10STL1
brand-logo
Specificatii
Marca
ROHM
Product Type
Rectifier & Schottky Diode
Montare
Surface
Tip pachet
TO-277A
Maximum Continuous Forward Current If
10A
Peak Reverse Repetitive Voltage Vrrm
100V
Diode Configuration
Single
Series
RB088RSM10S
Rectifier Type
Schottky
Numar pini
3
Maximum Forward Voltage Vf
0.84V
Temperatura minima de lucru
-55°C
Peak Non-Repetitive Forward Surge Current Ifsm
220A
Temperatura maxima de lucru
175°C
Lungime
4.35mm
Inaltime
6.65mm
Standards/Approvals
RoHS
Automotive Standard
AEC-Q101
P.O.A.
Buc. (Pe o rola de 4000) (fara TVA)
P.O.A.
Specificatii
Marca
ROHM
Product Type
Rectifier & Schottky Diode
Montare
Surface
Tip pachet
TO-277A
10A
100V
Diode Configuration
Single
Series
RB088RSM10S
Rectifier Type
Schottky
Numar pini
3
Maximum Forward Voltage Vf
0.84V
Temperatura minima de lucru
-55°C
220A
Temperatura maxima de lucru
175°C
Lungime
4.35mm
Inaltime
6.65mm