ISL28006FH50Z-T7A Renesas Electronics, Current Sensing Amplifier Single 5-Pin SOT-23
Nr. stoc RS: 767-3605Producator: Renesas ElectronicsCod de producator: ISL28006FH50Z-T7A
brand-logo
Specificatii
Tip alimentare
Single
Tensiune alimentare
2.7 → 28 V
Minimum CMRR
105dB
Numar canale pe cip
1
Maximum Supply Current
50 μA
Tip montare
Surface Mount
Tip pachet
SOT-23
Numar pini
5
Dimensiuni
2.9 x 1.6 x 1.14mm
Inaltime
1.14mm
Lungime
2.9mm
Maximum Operating Supply Voltage
28 V
Latime
1.6mm
Minimum Operating Supply Voltage
2.7 V
Temperatura minima de lucru
-40 °C
Temperatura maxima de lucru
+125 °C
Tara de origine
Malaysia
Detalii produs
Current Sensing Amplifiers, Intersil
Click aici pentru a afla mai multe
S-ar putea să te intereseze
Informatii despre stoc temporar indisponibile
P.O.A.
Buc. (Intr-un pachet de 2) (fara TVA)
Selectati tipul de ambalaj
P.O.A.
Selectati tipul de ambalaj
S-ar putea să te intereseze
Specificatii
Tip alimentare
Single
Tensiune alimentare
2.7 → 28 V
Minimum CMRR
105dB
Numar canale pe cip
1
Maximum Supply Current
50 μA
Tip montare
Surface Mount
Tip pachet
SOT-23
Numar pini
5
Dimensiuni
2.9 x 1.6 x 1.14mm
Inaltime
1.14mm
Lungime
2.9mm
28 V
Latime
1.6mm
2.7 V
Temperatura minima de lucru
-40 °C
Temperatura maxima de lucru
+125 °C