Phoenix Contact PLC-OSC- 12DC/300DC/1 Solid State Interface Relay 12V dc, 300 V dc DIN Rail Screw
Nr. stoc RS: 801-7889Producator: Phoenix ContactCod de producator: 2980665
brand-logo
Specificatii
Tip montare
DIN Rail
Tip terminal
Screw
Series
PLC-OSC- 12DC/300DC/1
Inaltime
80mm
Manufacturer Part No.
Tara de origine
Germany
Detalii produs
Phoenix Contact PLC-OSC Series
Informatii despre stoc temporar indisponibile
CantitatePret unitar
Specificatii
Tip montare
DIN Rail
Tip terminal
Screw
Series
PLC-OSC- 12DC/300DC/1
Inaltime
80mm