Phoenix Contact PLC-V8C/SC-24DC/SAM2 Series Controller, 16-Input, Digital, Analogue Input
Nr. stoc RS: 131-256Producator: Phoenix ContactCod de producator: 2907445
brand-logo
Specificatii
Product Type
Controller
Series
PLC-V8C/SC-24DC/SAM2
Number of Inputs
16
Input Type
Digital, Analogue
Numar iesiri
8
Temperatura minima de lucru
-20°C
Temperatura maxima de lucru
50°C
Lungime
106mm
Adancime
87mm
Standards/Approvals
EN IEC 60664-1, CE, EAC, UL, cUL
Latime
50mm
Number of Communication Ports
1
Battery Backup
Yes
Curent iesire
9mA
Communication Port Type
Micro USB Type B
Tensiunea de alimentare
24V dc
Tara de origine
Germany
S-ar putea să te intereseze
Informatii despre stoc temporar indisponibile
P.O.A.
P.O.A.
S-ar putea să te intereseze
Specificatii
Product Type
Controller
Series
PLC-V8C/SC-24DC/SAM2
Number of Inputs
16
Input Type
Digital, Analogue
Numar iesiri
8
Temperatura minima de lucru
-20°C
Temperatura maxima de lucru
50°C
Lungime
106mm
Adancime
87mm
Standards/Approvals
Latime
50mm
Number of Communication Ports
1
Battery Backup
Yes
Curent iesire
9mA
Communication Port Type
Micro USB Type B
Tensiunea de alimentare
24V dc