Phoenix Contact PLC-OSC-LPE-24DC/48DC/100 Solid State Interface Relay 3V dc, 48 V dc DIN Rail Screw
Nr. stoc RS: 851-6578Producator: Phoenix ContactCod de producator: 2903171
brand-logo
Specificatii
Tip montare
DIN Rail
Tip terminal
Screw
Adancime
86mm
Series
PLC-OSC-LPE-24DC/48DC/100
Inaltime
80mm
Lungime
6.2mm
Temperatura maxima de lucru
+60°C
Dimensiuni
6.2 x 86 x 80mm
Temperatura minima de lucru
-25°C
Temperatura de lucru
-25 → +60°C
Manufacturer Part No.
Tara de origine
Germany
Detalii produs
PLC-OSC Interface Relay
Approvals
CUL, GL, UL
Standards
IEC 60664, EN 50178, IEC 62103
Informatii despre stoc temporar indisponibile
CantitatePret unitar
Specificatii
Tip montare
DIN Rail
Tip terminal
Screw
Adancime
86mm
Series
PLC-OSC-LPE-24DC/48DC/100
Inaltime
80mm
Lungime
6.2mm
Temperatura maxima de lucru
+60°C
Dimensiuni
6.2 x 86 x 80mm
Temperatura minima de lucru
-25°C
Temperatura de lucru
-25 → +60°C