Phoenix Contact TP 6121-WXPS Series Display Panel - 12.1 in, TFT Display, 1280 x 800 pixel
Nr. stoc RS: 269-8084Producator: Phoenix ContactCod de producator: 1190420
brand-logo
Specificatii
Product Type
Display Panel
Series
TP 6121-WXPS
Tip afisare
TFT
Rezolutie display
1280 x 800 pixel
Numar porturi
4
Port Type
Ethernet
Temperatura minima de lucru
-20°C
Onboard Memory
8GB
Diagonala display
12.1in
Backlighting
Yes
Temperatura maxima de lucru
50°C
Adancime
51mm
Standards/Approvals
cUL Listed, cULus Listed, IECEE CB Scheme, EAC, UL Listed
Latime
302mm
Protectie IP
IP20, IP65
Hazardous Area Certification
No
Tara de origine
Taiwan, Province Of China
Product Type
Display Panel
Series
TP 6121-WXPS
Tip afisare
TFT
Rezolutie display
1280 x 800 pixel
Numar porturi
4
Port Type
Ethernet
Temperatura minima de lucru
-20°C
Onboard Memory
8GB
Diagonala display
12.1in
Backlighting
Yes
Temperatura maxima de lucru
50°C
Adancime
51mm
Standards/Approvals
Latime
302mm