Pepperl + Fuchs NBB20-U1-A2 Block Proximity Sensor, M20 x 1.5 PNP 30V 20 mm 30 V dc 200mA
brand-logo
Specificatii
Dimensiune filet
M20 x 1.5
Product Type
Proximity Sensor
Body Style
Block
Lungime
118mm
Protectie IP
IP68, IP69K
Tip terminal
M20 Gland
Montare
Flush
Latime
40mm
Tensiune de alimentare maxima
30V
Housing Material
Polyamide
Maximum Detection
20mm
Temperatura minima de lucru
-25°C
Maximum DC Voltage
30V dc
Temperatura maxima de lucru
85°C
Standards/Approvals
IEC 60947-5-2:2007, EN 60947-5-2:2007, cULus
Adancime
40mm
Maximum Switching Frequency
150Hz
Shielding
Unshielded
Curent de comutare
200mA
Tip iesire
PNP
Tara de origine
Vietnam
Detalii produs
Varikont DC Switch
Block and Limit Switch Style
Specificatii
Dimensiune filet
M20 x 1.5
Product Type
Proximity Sensor
Body Style
Block
Lungime
118mm
Protectie IP
IP68, IP69K
Tip terminal
M20 Gland
Montare
Flush
Latime
40mm
Tensiune de alimentare maxima
30V
Housing Material
Polyamide
Maximum Detection
20mm
Temperatura minima de lucru
-25°C
Maximum DC Voltage
30V dc
Temperatura maxima de lucru
85°C
Standards/Approvals
Adancime
40mm
Maximum Switching Frequency
150Hz
Shielding
Unshielded
Curent de comutare
200mA