Pepperl + Fuchs NBB15-U1-E2 Block Proximity Sensor, M20 x 1.5 PNP 3V 15 mm 30 V dc 200 mA
brand-logo
Specificatii
Dimensiune filet
M20 x 1.5
Product Type
Proximity Sensor
Body Style
Block
Lungime
118mm
Protectie IP
IP68, IP69K
Tip terminal
Screw
Montare
Flush
Tensiune de alimentare maxima
3V
Housing Material
Polyamide
Maximum Detection
15mm
Temperatura minima de lucru
-25°C
Maximum DC Voltage
30V dc
Temperatura maxima de lucru
85°C
Standards/Approvals
General Purpose, IEC 60947-5-2:2007, cCSAus Listed, cULus Listed, EN 60947-5-2:2007
Adancime
40mm
Maximum Switching Frequency
200Hz
Shielding
Unshielded
Tip iesire
PNP
Tara de origine
Vietnam
Detalii produs
’Varikont’ High Current and Magnetic Interference Immune Switches
Block and Limit Switch Style
Specificatii
Dimensiune filet
M20 x 1.5
Product Type
Proximity Sensor
Body Style
Block
Lungime
118mm
Protectie IP
IP68, IP69K
Tip terminal
Screw
Montare
Flush
Tensiune de alimentare maxima
3V
Housing Material
Polyamide
Maximum Detection
15mm
Temperatura minima de lucru
-25°C
Maximum DC Voltage
30V dc
Temperatura maxima de lucru
85°C
Standards/Approvals
Adancime
40mm
Maximum Switching Frequency
200Hz