Panasonic 33kΩ Metal Oxide Through Hole Fixed Resistor 3W ±5% ERG3SJ333
Nr. stoc RS: 747-3458Producator: PanasonicCod de producator: ERG3SJ333
brand-logo
Specificatii
Rezistenta
33kΩ
Putere
3W
Toleranta
±5%
Tehnologie
Metal Oxide
Series
ERG
Temperatura maxima de lucru
+200°C
Coeficient temperatura
±300ppm/°C
Temperatura minima de lucru
-55°C
Detalii produs
Axial - 0.5W - 5W
Click aici pentru a afla mai multe
S-ar putea să te intereseze
TE Connectivity 33 kΩ Metal Oxide Resistor 3 W 5 % ROX3SJ33K
Informatii despre stoc temporar indisponibile
P.O.A.
Buc. (Intr-o cutie de 1000) (fara TVA)
P.O.A.
S-ar putea să te intereseze
Specificatii
Rezistenta
33kΩ
Putere
3W
Toleranta
±5%
Tehnologie
Metal Oxide
Series
ERG
Temperatura maxima de lucru
+200°C
Coeficient temperatura
±300ppm/°C
Temperatura minima de lucru
-55°C
Detalii produs
Axial - 0.5W - 5W