Panasonic 2200 μF Capacitor 25 V dc, Surface Mount Solder - EEVFK1E222M J16
Nr. stoc RS: 708-3437Producator: PanasonicCod de producator: EEVFK1E222M
Capacitate
2200μF
Product Type
Capacitor
Montare
Surface Mount
Packaging
Tape
Polarity
Polar
Inaltime
16.5mm
Lungime
19mm
Package/Case
J16
Temperatura minima de lucru
-55°C
Numar pini
2
Terminal
Solder
Temperatura maxima de lucru
105°C
Durata de viata
5000 h
Standards/Approvals
RoHS
Tolerance ±
20%
Curent de ondulare
1.8A
Leakage Current
3μA
Series
FK SMD
Automotive Standard
AEC-Q200
Dissipation Factor
0.16%
Tara de origine
Japan
Detalii produs
FK Series
Approvals
AEC-Q200 qualified
Click aici pentru a afla mai multe
S-ar putea să te intereseze
Informatii despre stoc temporar indisponibile
Selectati tipul de ambalaj
Selectati tipul de ambalaj
CantitatePret unitar
S-ar putea să te intereseze
Specificatii
Capacitate
2200μF
Product Type
Capacitor
Montare
Surface Mount
Packaging
Tape
Polarity
Polar
Inaltime
16.5mm
Lungime
19mm
Package/Case
J16
Temperatura minima de lucru
-55°C
Numar pini
2
Terminal
Solder
Temperatura maxima de lucru
105°C
Durata de viata
5000 h
Standards/Approvals
RoHS
Tolerance ±
20%
Curent de ondulare
1.8A
Leakage Current
3μA
Series
FK SMD
Automotive Standard
AEC-Q200
Dissipation Factor
0.16%