Panasonic 4.7 μF Capacitor 400 V dc, Surface Solder - EEVEB2G4R7Q Surface Mount
Nr. stoc RS: 166-7043Producator: PanasonicCod de producator: EEVEB2G4R7Q
brand-logo
Specificatii
Capacitate
4.7μF
Product Type
Capacitor
Tip baterie
Cylindrical Can
Montare
Surface
Packaging
Tape
Inaltime
16.5mm
Polarity
Polar
Lungime
12mm
Package/Case
Surface Mount
Temperatura minima de lucru
-25°C
Numar pini
2
Terminal
Solder
Temperatura maxima de lucru
105°C
Durata de viata
4000 h
Standards/Approvals
RoHS
Tolerance ±
20%
Curent de ondulare
50mA
Leakage Current
122.8μA
Series
EB
Automotive Standard
No
Tara de origine
Japan
Detalii produs
EB-V Series
P.O.A.
Buc. (Pe o rola de 200) (fara TVA)
P.O.A.
Specificatii
Capacitate
4.7μF
Product Type
Capacitor
Tip baterie
Cylindrical Can
Montare
Surface
Packaging
Tape
Inaltime
16.5mm
Polarity
Polar
Lungime
12mm
Package/Case
Surface Mount
Temperatura minima de lucru
-25°C
Numar pini
2
Terminal
Solder
Temperatura maxima de lucru
105°C
Durata de viata
4000 h
Standards/Approvals
RoHS
Tolerance ±
20%
Curent de ondulare
50mA