Panasonic 470 μF Capacitor 35 V dc, Radial, Through Hole - EEUTP1V471 Radial Lead
Capacitate
470μF
Montare
Radial, Through Hole
Inaltime
20mm
Lungime
16mm
Temperatura minima de lucru
-40°C
Temperatura maxima de lucru
135°C
Pitch de plumb
5mm
Durata de viata
4000 h
Leakage Current
164.5μA
Toleranta
±20 %
Equivalent Series Resistance ESR
38mΩ
Series
TP-A
Dissipation Factor
8%
Tara de origine
Japan
Detalii produs
TP Series
Capacitate
470μF
Montare
Radial, Through Hole
Inaltime
20mm
Lungime
16mm
Temperatura minima de lucru
-40°C
Temperatura maxima de lucru
135°C
Pitch de plumb
5mm
Durata de viata
4000 h
Leakage Current
164.5μA
Toleranta
±20 %
38mΩ
Series
TP-A
Dissipation Factor
8%