Panasonic 270 μF Capacitor 35 V dc, Radial, Through Hole - EEUTP1V271L Radial Lead
Nr. stoc RS: 732-8276Producator: PanasonicCod de producator: EEUTP1V271L
Capacitate
270μF
Montare
Radial, Through Hole
Inaltime
20mm
Lungime
16mm
Temperatura minima de lucru
-40°C
Temperatura maxima de lucru
135°C
Pitch de plumb
3.5mm
Durata de viata
1000 h, 2000 h
Leakage Current
94.5μA
Toleranta
±20 %
Equivalent Series Resistance ESR
67mΩ
Series
TP-A
Dissipation Factor
8%
Tara de origine
Malaysia
Detalii produs
TP Series
Capacitate
270μF
Montare
Radial, Through Hole
Inaltime
20mm
Lungime
16mm
Temperatura minima de lucru
-40°C
Temperatura maxima de lucru
135°C
Pitch de plumb
3.5mm
Durata de viata
1000 h, 2000 h
Leakage Current
94.5μA
Toleranta
±20 %
67mΩ
Series
TP-A
Dissipation Factor
8%