Panasonic 220 μF Capacitor 35 V dc, Radial, Through Hole - EEUHD1V221 Radial Lead
Capacitate
220μF
Product Type
Capacitor
Tip baterie
Radial Can
Montare
Radial, Through Hole
Packaging
Bag
Inaltime
11.5mm
Polarity
Polar
Lungime
11.5mm
Temperatura minima de lucru
-55°C
Numar pini
2
Terminal
Radial Lead
Temperatura maxima de lucru
105°C
Pitch de plumb
3.5mm
Durata de viata
1000 h
Standards/Approvals
RoHS
Toleranta
±20 %
Series
HD
Automotive Standard
AEC-Q200
Dissipation Factor
8%
Detalii produs
HD Series Panasonic
Informatii despre stoc temporar indisponibile
CantitatePret unitarPer Pachet
Specificatii
Capacitate
220μF
Product Type
Capacitor
Tip baterie
Radial Can
Montare
Radial, Through Hole
Packaging
Bag
Inaltime
11.5mm
Polarity
Polar
Lungime
11.5mm
Temperatura minima de lucru
-55°C
Numar pini
2
Terminal
Radial Lead
Temperatura maxima de lucru
105°C
Pitch de plumb
3.5mm
Durata de viata
1000 h
Standards/Approvals
RoHS
Toleranta
±20 %
Series
HD
Automotive Standard
AEC-Q200
Dissipation Factor
8%