Panasonic 4700μF Electrolytic Capacitor 16V dc, Through Hole - EEUHD1C472
Nr. stoc RS: 744-2013PProducator: PanasonicCod de producator: EEUHD1C472
Capacitate
4700µF
Tensiune
16V dc
Tip montare
Through Hole
Tehnologie
Electrolytic
Dimensiuni
12.5 (Dia.) x 25mm
Inaltime
25mm
Temperatura minima de lucru
-55°C
Diametru
12.5mm
Temperatura maxima de lucru
+105°C
Pitch de plumb
5mm
Durata de viata
2000h
Toleranta
±20%
Curent de ondulare
1.48A
Leakage Current
<=0.01 CV or 3 μA @ 2 min
Series
HD RADIAL
Detalii produs
HD Series Panasonic
P.O.A.
Each (Supplied in a Bag) (fara TVA)
Selectati tipul de ambalaj
P.O.A.
Informatii despre stoc temporar indisponibile
Selectati tipul de ambalaj
Specificatii
Capacitate
4700µF
Tensiune
16V dc
Tip montare
Through Hole
Tehnologie
Electrolytic
Dimensiuni
12.5 (Dia.) x 25mm
Inaltime
25mm
Temperatura minima de lucru
-55°C
Diametru
12.5mm
Temperatura maxima de lucru
+105°C
Pitch de plumb
5mm
Durata de viata
2000h
Toleranta
±20%
Curent de ondulare
1.48A