Panasonic 10000μF Electrolytic Capacitor 10V dc, Through Hole - EEUHD1A103
Nr. stoc RS: 744-1984Producator: PanasonicCod de producator: EEUHD1A103
Capacitate
10000µF
Tensiune
10V dc
Tip montare
Through Hole
Tehnologie
Aluminium Electrolytic
Dimensiuni
16 (Dia.) x 25mm
Inaltime
25mm
Temperatura minima de lucru
-55°C
Diametru
16mm
Temperatura maxima de lucru
+105°C
Durata de viata
2000h
Pitch de plumb
7.5mm
Leakage Current
<=0.01 CV or 3 μA @ 2 min
Toleranta
±20%
Series
HD RADIAL
Curent de ondulare
1.89A
Detalii produs
HD Series Panasonic
P.O.A.
P.O.A.
Specificatii
Capacitate
10000µF
Tensiune
10V dc
Tip montare
Through Hole
Tehnologie
Aluminium Electrolytic
Dimensiuni
16 (Dia.) x 25mm
Inaltime
25mm
Temperatura minima de lucru
-55°C
Diametru
16mm
Temperatura maxima de lucru
+105°C
Durata de viata
2000h
Pitch de plumb
7.5mm
Leakage Current
<=0.01 CV or 3 μA @ 2 min
Toleranta
±20%
Series
HD RADIAL
Curent de ondulare
1.89A