Panasonic 1000 μF Capacitor 10 V dc, Radial, Through Hole - EEUHD1A102 Radial Lead
Nr. stoc RS: 744-1975Producator: PanasonicCod de producator: EEUHD1A102
brand-logo
Specificatii
Capacitate
1000μF
Product Type
Capacitor
Tip baterie
Radial Can
Montare
Radial, Through Hole
Packaging
Bag
Inaltime
12.5mm
Polarity
Polar
Lungime
12.5mm
Temperatura minima de lucru
-55°C
Numar pini
2
Terminal
Radial Lead
Temperatura maxima de lucru
105°C
Pitch de plumb
5mm
Durata de viata
2000 h
Standards/Approvals
RoHS
Toleranta
±20 %
Series
HD
Automotive Standard
AEC-Q200
Dissipation Factor
8%
Detalii produs
HD Series Panasonic
Informatii despre stoc temporar indisponibile
CantitatePret unitarPer Pachet
Specificatii
Capacitate
1000μF
Product Type
Capacitor
Tip baterie
Radial Can
Montare
Radial, Through Hole
Packaging
Bag
Inaltime
12.5mm
Polarity
Polar
Lungime
12.5mm
Temperatura minima de lucru
-55°C
Numar pini
2
Terminal
Radial Lead
Temperatura maxima de lucru
105°C
Pitch de plumb
5mm
Durata de viata
2000 h
Standards/Approvals
RoHS
Toleranta
±20 %
Series
HD
Automotive Standard
AEC-Q200
Dissipation Factor
8%